Serdecznie zapraszam mieszkańców Kłaja i okolicy na spotkanie autorskie :)
Edyta Świętek
Zapraszam Cię w świat moich książek. Proszę: rozsiądź się wygodnie z filiżanką dobrej kawy i ciastkiem. Polecam zwłaszcza cappuccino z cynamonem. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza. Wszystkie teksty na blogu stanowią moją własność intelektualną. Jeśli chcesz coś zacytować, zrób to z linkiem do mojej strony.
O moich powieściach:
- Alter ego 1
- Alter ego 2
- Bańki mydlane
- Cappuccino z cynamonem
- Cienie przeszłości
- Dom lalek
- Grzechy młodości 1
- Grzechy młodości 2
- Grzechy młodości 3
- Grzechy młodości 4
- Grzechy młodości 5
- Jedno życie wystarczy 1
- Jedno życie wystarczy 2
- Lato o smaku miłości
- Miód na serce
- Niepołomice 1
- Niepołomice 2
- Niepołomice 3
- Noc Perseidów
- Nowe czasy 1
- Nowe czasy 2
- Pełnia szczęścia
- Pociąg do życia
- Przenikanie
- Przezroczyste
- Saga Krynicka 1
- Saga Krynicka 2
- Saga krynicka 3
- Saga krynicka 4
- Sandomierskie wzgórza 1
- Sandomierskie wzgórza 2
- Sandomierskie wzgórza 3
- Sandomierskie wzgórza 4
- Sandomierskie wzgórza 5
- Spacer Aleją Róż 1
- Spacer Aleją Róż 2
- Spacer Aleją Róż 3
- Spacer Aleją Róż 4
- Spacer Aleją Róż 5
- Ta sama rzeka
- Tam gdzie rodzi się miłość
- Tam gdzie rodzi się zazdrość
- W cieniu niewoli 1
- Wszystkie kształty uczuć
- Zaginiona melodia
- Zanim odszedł
- Zerwane więzi
- opowiadania
środa, 17 czerwca 2026
piątek, 12 czerwca 2026
Niepołomice 2
W ostatnich dwóch miesiącach pochłonięta byłam wyjazdami na liczne spotkania autorskie i to na nich skupiona była moja uwaga. Tymczasem wydawnictwo Skarpa Warszawska już przygotowało drugie wydanie II tomy sagi "Niepołomice".
Bardzo się cieszę, że ten cykl zyskał drugie życie :)
poniedziałek, 8 czerwca 2026
czwartek, 30 kwietnia 2026
Nadchodzą panny
Mamy piękny wiosenny poranek, ostatni dzień kwietnia, jutro zaczyna się majówka. A ja mam dla Was zapowiedź drugiej (ostatniej) części cyklu "W cieniu niewoli". Wydawnictwo MANDO dało zielone światło, więc z ogromną radością się chwalę!
"Panny z dobrego domu" pojawią się już niedługo. Za kilka dni podam dokładną datę premiery.

.jpg)


