piątek, 12 czerwca 2026

Niepołomice 2

 W ostatnich dwóch miesiącach pochłonięta byłam wyjazdami na liczne spotkania autorskie i to na nich skupiona była moja uwaga. Tymczasem wydawnictwo Skarpa Warszawska już przygotowało drugie wydanie II tomy sagi "Niepołomice".

Bardzo się cieszę, że ten cykl zyskał drugie życie :)



czwartek, 30 kwietnia 2026

Nadchodzą panny

Mamy piękny wiosenny poranek, ostatni dzień kwietnia, jutro zaczyna się majówka. A ja mam dla Was zapowiedź drugiej (ostatniej) części cyklu "W cieniu niewoli". Wydawnictwo MANDO dało zielone światło, więc z ogromną radością się chwalę!

"Panny z dobrego domu" pojawią się już niedługo. Za kilka dni podam dokładną datę premiery.





Spotkajmy się w Choroszczy

 Serdecznie zapraszam :)