czwartek, 30 stycznia 2014

Mimo mrozu atmosfera w Biskupichach była bardzo ciepła :)

Uwielbiam spotkania z Czytelnikami - dla autora, jest to jedna z przyjemniejszych chwil w "pisarskim życiu". Możliwość podzielenia się jedną z największych pasji mojego życia jest bezcenna. Zainteresowanie ze strony Czytelników i żywa dyskusja dodają skrzydeł. Dzięki takim chwilom wzrasta poczucie, że to co robię ma sens, bo czymże byłby autor bez Czytelnika?

Serdecznie dziękuję Pani Lucynie Masior z Biblioteki Publicznej Gminy Biskupice za zaproszenie. Biblioteka ta, chociaż niewielka, ma wspaniałych pracowników, pełnych pasji i życzliwości. Spotkało mnie tutaj serdeczne przyjęcie.
Z serca napiszę, że to był bardzo miły wieczór w ciepłej atmosferze i niezwykle sympatycznym gronie. Gorąco pozdrawiam wszystkie Czytelniczki, które mimo mrozu i śniegu dotarły na spotkanie.
Mieszkanki okolic słuchały moich opowieści na temat każdej z dotychczas wydanych książek oraz o niezwykłych wydarzeniach i splotach okoliczności, które wiążą się z ich powstawaniem. Zaprezentowałam Paniom fragmenty tekstów.
Po części oficjalnej rozwinęła się przyjemna dyskusja o książkach i nie tylko :)

Ponieważ do Biskupic nie jest daleko, mam nadzieję, że za jakiś czas spotkamy się znowu.

foto: G. Świętek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz