wtorek, 4 października 2016

Świętuję z Wydawnictwem Replika :)

Premiera powieści to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w kalendarzu autora. Nadchodzi moment, gdy efekt wielu miesięcy pracy ma ujrzeć światło dzienne. Do tej pory pojawiały się przyjemności związane z wyborem okładki, napisaniem nowego biogramu czy ustaleniem patronatów. Teraz przychodzi czas oczekiwania na odbiór powieści przez czytelników.

W tym miejscu chciałabym podziękować wspaniałej ekipie Wydawnictwa Replika za ogrom pracy włożonej w finalny efekt. Chciałabym wymienić i mocno przytulić każdą osobę, która miała w tym swój udział, ale jest to po prostu niemożliwe. Moją wdzięczność za owocną współpracę mogę wyrazić jedynie tak:Kolejne ciepłe słowa należą się wspaniałym kobietom, które jako jedne w pierwszych przeczytały moja powieść i zechciały napisać na ten temat kilka słów:

Izabelli Frączyk - pisarce


Izie Kowalewskiej - niesamowitej i utalentowanej wokalistce, której piosenka zainspirowała mnie do napisania kilku scenmojej drogiej koleżance "po piórze" Joannie Zakrzewskiej-Sykat:


oraz wszystkim patronom medialnym powieści, którzy odwalają kawał dobrej roboty w związku z promocją:


A jak już moi kochani czytelnicy będą siedzieć w długi jesienny wieczór opatuleni ciepłym kocykiem  i czytać moją najnowszą powieść, koniecznie niech posłuchają tego:oraz wielu innych równie porywających piosenek w wykonaniu Izy Kowalewskiej :)

1 komentarz:

  1. Uwielbiam Pani książki i cieszę się razem z Panią w tym wspaniałym i wyjątkowym dniu:) Bardzo chcę przeczytać Miód na serce i mam nadzieję że uda mi się ją zdobyć, by mogła dołączyć do mojej kolekcji Pani książek.😊

    OdpowiedzUsuń