niedziela, 19 stycznia 2014

Szczęście wygląda jak bańki mydlane, lecz jest mniej ulotne :)

Deszczowa noc skutecznie ukołysała mnie do snu. To był długi, ciepły sen - nareszcie wstałam wypoczęta i pełna optymizmu.

Mam głowę pełną pomysłów.

Kiedy moje ciało odpoczywało, twórcza część umysłu odwaliła kawał dobrej roboty. Mam pomysł na nową powieść - już napisałam cały konspekt, widzę twarze moich bohaterów, widzę miejsca w których przebywają, słyszę ich głosy i wiem, co mówią.

Jak tylko zakończy się sesja egzaminacyjna zabieram się za pisanie. Mam przeczucie, że pójdzie mi równie łatwo i szybko jak z "Alter ego". Temat bardzo wdzięczny - zupełnie inny niż to, co napisałam do tej pory.

Ta powieść w delikatny sposób będzie poruszała pewien bardzo ważny problem. Już cieszę się na myśl o pisaniu, nie mogę doczekać się chwili, kiedy zacznę!

Szczęśliwa...


2 komentarze:

 1. Witam,

  prowadzę bloga z recenzjami książek http://hugekultura.blogspot.com/
  organizuję konkursy i autorskie wyzwania czytelnicze, planuję zamieszczać na nim również info o zapowiedziach i nowościach księgarskich, o ciekawych imprezach kulturalnych. Jeśli byłaby Pani zainteresowana współpracą (przesyłaniem do recenzji egzemplarzy książek) - to proszę o info.

  pozdrawiam
  Agnieszka Chmielewska-Mulka

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę, jaki zwrot w nastroju... :-) Energia aż tryska :-) Czekam z niecierpliwością na książkę. Serdeczności :-)

  OdpowiedzUsuń